Kontakt

Działamy na terenie Warszawy oraz okolic. Zapewniamy również stałą współpracę na obszarze całego kraju.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stałą współpracą lub skorzystaniem z naszych usług skupu palet, sprzedaży palet, wymiany lub naprawy palet każdego typu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail, na Skype lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

PPUH RELPAL Adam Reluga

Nagoszewo 5
07-300 Ostrów Mazowiecka
REGON: 550414709
NIP: 7591004050

 

e-mail: relpol@kki.pl
Tel. +48 501 545 422
Tel./Fax +48 29 644 72 62

 

GODZINY OTWARCIA:
pon-pt: 08:00 – 16:00

Masz pytania? Napisz do nas!

    Zaznacz niniejszą zgodę abyśmy mogli skontaktować się z Tobą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."